JELLYBEANS

来源:学生作业帮助网 编辑:六六作业网 时间:2025/02/03 03:02:20
英语翻译If jellybeans cost $1.60 per pound,and there a

英语翻译Ifjellybeanscost$1.60perpound,andthereare7jellybeansinanounce,howmuchwould35jellybeanscost?英语翻译I